TMW Sp. z o.o. w Wyszkowie jest firmą kontynuującą tradycje powstałego w 1974 roku Zakładu Zespołów Napędowych w Wyszkowie (ZZN), który w czasach najwyższego rozwoju zatrudniał ponad 1300 osób. Fabryka ta produkowała zespoły napędowe do samochodów osobowych i dostawczych.

Pierwszymi wyrobami ZZN były skrzynie biegów do produkowanych wówczas w Polsce samochodów dostawczych Tarpan (w Antoninku koło Poznania) i Żuk (w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Lublinie).

W 1991 roku w ZZN uruchomiono produkcję skrzyń biegów, a kilka lat później, tylnych mostów z mechanizmami różnicowymi do samochodów osobowych POLONEZ.

W 2003 roku została założona firma TMW Sp. z o.o., która przejęła od ZZN część doświadczonej załogi i znaczną ilość wybranego wyposażenia technologicznego i technicznego..

W 2005 roku firma TMW Sp. z o.o. zmieniła lokalizację, przenosząc się w obecne miejsce w Wyszkowie na ulicę Leśną 10.

Rok 2007 to dla TMW Sp. z o.o. rok dużych inwestycji. Wybudowano i oddano do użytku nową halę produkcyjną o powierzchni 1100 metrów kwadratowych, wraz z niezbędną infrastrukturą. Zakupiono ponad 20 maszyn i urządzeń, w tym maszyny sterowane numerycznie CNC co pozwoliło rozszerzyć możliwości wytwórcze firmy o nowe procesy technologiczne i nowe wyroby.

W tym czasie pozyskano również nowych kluczowych dla firmy klientów z branży motoryzacyjnej, budowlanej i rolniczej. Produkowane przez nas wyroby trafiają w ponad 60 % na export.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu firma TMW Sp. z o.o. jest dziś wiarygodnym partnerem biznesowym oferującym produkty najwyższej jakości.